Fit Zóna

Harmonogram bigfitness-u

Kruhový tréning

Rozpis cvičení:
5 minútové rozvičenie (beh, jednoduchý strečing).
Rozdelenie jednotlivcov na stanovištia a vysvetlenie techniky prevedenia jednotlivých cvikov (počas tréningu bude jednotlivec vykonávať cvik na stanovišti po dobu určenú trénerom, následne sa presúva na ďalšie zvolené stanovisko a pokračuje v druhom cvičení).

Stanovištia:
• Trx (závesný systém) Jedná sa o popruhy určené na cvičenie z vlastnou váhou tela
• Ketlbel - Jedná sa o závažie s uchom
• Záťažové vaky - Vaky naplnené pieskom s rôznou záťažou
• Klzká podložka - Cviky s vlastnou váhou tela
• Step box - Plyometrické cviky na spodnú polovicu tela
• Medicimbal - Kombinované cviky s hodmi
• Olympijská činka - Základné cviky
• Jednoručné činky
• Bosu - lopta , Fit - lopta
• Cviky s vlastnou váhou tela

Cena 1 tréningu: 2,80 €

Cena za 10 tréningov + 2 bonus: 28 €


Osobný tréning

Chcete cvičiť správne? Máte problémy s nadváhou, s chrbticou...? Potrebujete vyformovať postavu?
Ponúkame vám osobné tréníngy s našimi certifikovanými osobnými trénermi, ktorí vám poradia a budú vás viesť správnym smerom.

Kliknite pre bližšie informácie o cene tréningu >>>
Click for more details about the price of training >>>


Kondičný tréning

Efektívne cvičenie, ktoré Vám zabezpečí lepšiu kondíciu a postavu. Kardio cvičenie, s výkonom rôznych fyzických aktivít- skoky cez švihadlo, beh, údery, šprinty, výskoky pri vysokej intenzite. Maximálne posilnenie a boj s vlastným telom. Pri aktívnom a pravidelnom cvičení, zaručená strata nadbytočných kíl, spojených so spevnením a vypracovaním peknej postavy. Všetko sa dá zvládnuť touto metódou cvičenia. Cvičebné pomôcky: švihadlá, medicinbaly, činky, gumy, vlastná váha. Vytrvalosť, rýchlosť, sila, obratnosť a zdravá myseľ patria k základným prvkom kondičného tréningu. Záverečným bodom tréningu je strečing (natiahnutie a uvoľnenie celého tela).

Cena 1 tréningu: 2,80 €

Cena za 10 tréningov + 2 bonus: 28 €


Insane

Cvičenie doslova šialené. Ak ste si mysleli, že poznáte tvrdý tréning tak ste sa mýlili. Cvičenie je založené na metóde “max interval training”. Vysoko intervalové cvičenie po dobu 3 – 4 minút nasledované 30 sekundovou pauzou. Po nej sa cyklus opakuje. Je to presný opak tradičného intervalového tréningu, kedy cvičíme 3 – 4 minúty volnejšie a následne 30 sekúnd s maximálnym nasadením. Cvičenie ktorým odburáte stres a získate skutočnú kondíciu.

Cena 1 tréningu: 2,50 €


Systematická sebaobrana

Tréning trvá hodinu a pol. Počas prvej pol hodiny sa rozcvičíte. Pomôžu Vám k tomu kondično-silové cvičenia s prvkami boxu a rôznych kopov.
Ďalšiu hodinu budete precvičovať techniku sebeobrany. Počas tréningu si môžete vyskúšať rôzne modelové situácie, do ktorých sa môžete dostať v reálnom živote.

Náš tréner využíva k sebeobrane prvky Krav Magy. Krav Maga je sebeobrana proti úderom a kopom, úchytom a škrteniam, proti útokom bodnosečnou zbraňou, obrana proti hrozbe krátkou guľovou zbraňou a proti útokom teleskopickým obuškom.

Príďte k nám a uvidíte, že to stojí za to!

Cena za 1 tréning: 3,50 eur

Cena za 10 tréningov: 30 eur